ÁLLÁSLEHETŐSÉG - KARRIER

Dinamikusan fejlődő szigetelőanyag szakkereskedő cégünk keresi lendületes új csapattagját Belső értékesítő pozícióba.

Rád várunk, ha

  • profi vagy az ügyfélkapcsolattartásban (van is tapasztalatod e téren)
  • megtalálod a hangot a különböző stílusú ügyfelekkel, partnerekkel (még ha rossz napjuk is van)
  • önállóan dolgozol (felelősséget vállalsz a munkádért)
  • kézben tudsz tartani egyszerre több feladatot, és szükség esetén képes vagy felpörögni
  • megoldom szemlélet jellemez (a problémában lehetőséget is, nem csak akadályt látsz)
  • sales-es szemüvegen át látod a világot, emellett szívesen elvégzed az adminisztrációt is
  • pontos, precíz munkavégzés az erősséged
  • nyitott vagy az újdonságokra, szeretsz tanulni

Miért jó nálunk dolgozni?

  • igényes munkakörnyezetben töltheted a napod, jól működő rendszer támogat
  • megbízható, családias hangulatú, fejlődő céget fogsz erősíteni
  • felelősségteljes, önálló munkád lesz
  • a betanulásodat szakmailag erős munkatársi csapat támogatja
  • versenyképes fizetéssel honoráljuk munkádat
  • folyamatos képzésben, szakmai fejlődésben lesz részed
  • változatos munkára számíthatsz

Mik lesznek a feladataid?

  • építőanyagok (elsősorban szigetelőanyagok) és kiegészítőket értékesítesz
  • meglévő ügyfeleinkkel folyamatosan tartod a kapcsolatot, emellett új ügyfelek megnyerésében is közreműködsz
  • ügyfeleink figyelmét felhívod az új termékekre, megoldásokra, és igényeikhez illeszkedő kiegészítő termékeket is ajánlasz
  • a beérkező ügyfél kéréseket megválaszolod, szakmai kérdésekben is információt nyújtasz
  • a konkrét igényekre ajánlatot adsz, majd azokat után követed a megrendelésről a szállításig
  • aktívan együttműködsz a beszállítókkal, gyártókkal, logisztikával, s a belső munkatársakkal egyaránt
  • ügyelsz a precíz, pontos adminisztrációra
  • munkád állásáról rendszeresen beszámolsz felettesednek, a kereskedelmi vezetőnek
  • ha reklamáció van, azt higgadtan, szakszerűen kezeled

Mi kell feltétlenül hozzá?

  • középfokú végzettség
  • legalább 3 éves munkatapasztalat releváns munkakörben (kereskedelem, értékesítés)
  • magabiztos felhasználói szintű MS Excel, Word, Outlook használat készsége
  • üzleties kommunikációs stílus

Örömmel vesszük és díjazzuk, ha:

  • az építőanyag kereskedelem piacán, hasonló munkakörben már dolgoztál
  • diplomád is van, vagy ha középfokú végzettséged az építőiparhoz kapcsolódik
  • ha pénzügyi ismereteid, tapasztalatod is van

Jelentkezés módja: Motivációs levéllel és nettó jövedelemigénnyel ellátott fényképes önéletrajzodat a marketing@celsiuskft.hu címre  küldheted el!